Szkolny konkurs plastyczny ,,Stroik wielkanocny” rozstrzygnięty

W dniu 27 marca 2024r. Komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych, które zostały zgłoszone do konkursu ,,Stroik wielkanocny”. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było własnoręcznie wykonanie wielkanocnego stroika (pracy przestrzennej) zgodnie z regulaminem. Przy ocenie prac jury konkursu brało pod uwagę: oryginalność kompozycji, pomysłowość, jakość artystyczną i estetyczną, samodzielność wykonania, zgodność tematyczną. Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do konkursu prac plastycznych Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:
I miejsce – Filip Mielus
II miejsce – Kinga Magiera
III miejsce – Kamil Biały
Wyróżnienie: Adrian Marzec
Wyróżnienie: Julia Janosik
Wyróżnienie: Nadia Eksner
Serdecznie gratulujemy laureatom.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content