Praktyka zawodowa

Praktyki

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Drodzy Uczniowie

W związku z zaistniałą sytuacją, na postawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uczniowie technikum, w zawodzie technik agrobiznesu – kl. II i kl. III ,technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – kl. II i kl. III, technik rolnik kl.II , technik weterynarii kl.II i kl.III odbędą praktyki zawodowe w formie projektu edukacyjnego lub w formie wirtualnego przedsiębiorstwa w terminie od 11.05 – 22.05.2020 r.

Okres praktyk to czas na wykonanie projektów, które następnie należy odesłać do 24.05.2020 r. na maila: laskowska222@wp.pl . Przesłana praca jest podstawą do zaliczenia praktyki zawodowej, której odbycie jest niezbędne do uzyskania promocji do następnej klasy.
Projekty, które należy wykonać, będą przekazane zainteresowanym uczniom poprzez e-dziennik w terminie do 9 maja 2020 r. Informacje dotyczące praktyk będą też zamieszczane na stronie nauczania zdalnego w zakładce PRAKTYKA ZAWODOWA. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z kierownikiem praktycznej nauki zawodu – Panią Danutą Laskowską ( tel. 692470075) .
Pozdrawiam
Ewa Śrubarczyk
Dyrektor ZSCKR w Żarnowcu

Dla praktykanta

Dzienniczek praktyk zawodowych

Dzienniczek praktyk zawodowych

Technik agrobiznesu klasa II

Dzienniczek praktyk zawodowych

Technik agrobiznesu klasa III

Dzienniczek praktyk zawodowych

Technik mechanizacji rolnictwa i agrobiznesu 

Dzienniczek praktyk zawodowych

Technik weterynarii

Dzienniczek praktyk zawodowych

Technik rolnik

Masz pytania?

Napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content