PŁATNE STAŻE ZAWODOWE

PŁATNE STAŻE ZAWODOWE
Kolejny projekt w ZSCKR w Żarnowcu rusza.
Koniec roku szkolnego dla 50 uczniów będzie jednocześnie początkiem rozpoczęcia miesięcznych płatnych staży realizowanych w ramach Projektu pt. „PRACODAWCO, DAJ NAM SIĘ WYKAZAĆ! Staże zawodowe uczniów ZSCKR w Żarnowcu”
Uczniowie będą nabywali i rozwijali zawodowe umiejętności oraz zdobędą niezbędne doświadczenie zawodowe.
Przed rozpoczęciem stażu każdy uczeń otrzyma ze szkoły pakiet doposażenia miejsca stażu, dzięki któremu czas spędzony w pracy będzie optymalnie wykorzystany.
Projekt kierowany jest do uczniów kształcących się w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik agrobiznesu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik weterynarii oraz technik rolnik.
Następna grupa uczniów odbędzie płatne staże zawodowe podczas kolejnych wakacji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content