Ogólnopolska konferencja- „Inżynierowie przyszłości”

Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Szkół Ponadpodstawowych w Warszawie. Wydarzenie to zgromadziło laureatów programu oświatowego „Inżynierowie przyszłości”, organizowanego przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.
Dzięki uczestnictwu w projekcie “Inżynierowie przyszłości”, nasze uczennice, Emilia Kwiecień i Gabriela Kucala, zrealizowały projekty badawcze dotyczące analizy wody i gleby. Ich prace zostały wysoko ocenione, co zaowocowało zaproszeniem na konferencję.
Konferencja była pełna inspirujących wystąpień i ciekawych projektów. Wymiana doświadczeń z młodymi naukowcami z całej Polski dała nam motywację do dalszej pracy naukowej. Nasze uczennice zdobyły cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłych projektach.
Podczas konferencji mieliśmy okazję uczestniczyć w serii inspirujących wykładów, w tym pasjonującego wystąpienia znanego popularyzatora nauki, Radka Brzózki, odbył się również pokaz doświadczeń chemicznych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content