Konkurs skierowany do uczniów średnich szkół o profilu rolniczym pt. Logo integrowanej produkcji.

Szanowni Państwo!
Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy ma przyjemność ogłosić Konkurs skierowany do uczniów średnich szkół o profilu rolniczym pt. Logo integrowanej produkcji.
Celem Konkursu jest wyłonienie oryginalnego projektu graficznego – logo, dotyczącego integrowanej produkcji roślin. Praca, która zwycięży będzie wykorzystana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa jako ogólnopolski znak integrowanej produkcji lub posłuży jako wzór wyjściowy do zaprojektowania ostatecznej wersji logo.
Szczegóły Konkursu dostępne są w regulaminie, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jego treścią.
Na prace czekamy do 25 października 2024 r. (data doręczenia).
Przypominamy także o drugim organizowanym przez nas Konkursie – na spot reklamowy „Innowacje w integrowanej ochronie roślin”. Więcej o nim dowiedzą się Państwo tutaj: https://www.ior.poznan.pl/744,aktualnosci?tresc=9648.
Oba konkursy realizowane są w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zadanie 1.11. „Upowszechnianie i wdrażanie wiedzy o integrowanej ochronie roślin”.
Dla zwycięzców Konkursu przewidziano bardzo atrakcyjne i cenne nagrody!
Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy potwierdzające udział w Konkursie!
Prosimy dyrektorów szkół oraz kadrę nauczycielską o zachęcenie uczniów do udziału w Konkursach i merytoryczną pomoc w realizacji celów konkursowych.
Uczestnikom życzymy powodzenia!!!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content