Konkurs literacki „Świat widziany oczami młodego Europejczyka”

Zapraszamy uczniów ZSCKR w Żarnowcu do wzięcia udziału w konkursie literackim  z okazji 20 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Przedmiotem konkursu jest napisanie pracy na temat „Świat widziany oczami młodego Europejczyka”. Praca powinna liczyć minimum 150 wyrazów i może mieć dowolną formę (np. opowiadanie, rozprawka, esej).Prace można składać osobiście u polonistów lub przesłać na adresy e-mail: agn.haj1@wp.pl; iwonalysek@interia.pl do 14 czerwca 2024 r.Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły, a zwycięzcy nagrodzeni podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content