Ekowarsztaty – “Co kryje smartfon?”

03.06.2024r. w naszej szkole odbyły się  ekowarsztaty online. Temat tych fascynujących zajęć brzmiał: “Co kryje smartfon?”. W warsztatach wzięło udział sześć klas z naszej szkoły. Uczniowie byli bardzo aktywni, odpowiadali na pytania prowadzącego i wykazywali duże zainteresowanie tematem. Warsztaty zostały zorganizowane przez Centrum ElektroEkologii. Ich celem było zwiększenie świadomości na temat elektrośmieci oraz zrozumienie, jakie pierwiastki kryją się w naszych codziennych urządzeniach, takich jak smartfony i jak powinniśmy postępować ze zużytym sprzętem elektronicznym.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, to już kolejna nasza szkolna inicjatywa na rzecz ekologii , a na pewno nie ostatnia. Przypominamy również że trwa zbiórka elektrośmieci , prosimy o przynoszenie zużytego sprzętu elektronicznego , do specjalnie wyznaczonego pojemnika na placu szkolnym.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content