AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA ORAZ POŻEGNANIA KLAS MATURALNYCH

26 kwiecień to dzień w którym spotkaliśmy się, aby uczcić dwa ważne wydarzenia: Święto Konstytucji 3 Maja oraz pożegnać klasy maturalne.3 Maja to dzień szczególny dla każdego Polaka. Upamiętnia on uchwalenie pierwszej w Europie nowoczesnej konstytucji, która stała się symbolem dążeń do wolności, równości i praworządności. Dokument ten, choć krótkotrwały, odegrał ogromną rolę w kształtowaniu polskiej tożsamości narodowej i stał się inspiracją dla kolejnych pokoleń Polaków walczących o niepodległość. Uroczystość pożegnania klas maturalnych to ważny moment w życiu uczniów, którzy kończą swoją edukację w naszej szkole. To czas, kiedy wspólnie świętujemy ich osiągnięcia i życzymy im powodzenia w przyszłości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content